Zahájení školního roku 2019/2020


V pondělí 2. září 2019 jsme slavnostně zahájili nový školní rok 2019/2020.

Do nově vymalované budovy přicházely děti s natěšením v očích a očekáváním nového a pro mnohé neznámého. Všichni jsme se po prázdninách sešli plni sil a elánu a především touhy po společně strávených chvílích v kruhu kamarádů a přátel.

Slavnostního zahájení se zúčastnili všichni žáci ZŠ, rodiče a pedagogové naší školy. Milou návštěvou nás poctila i Mgr. Jaroslava Čevelíková, zastupitelka obce a všechny zúčastněné milým slovem přivítala a popřála mnoho zdaru a sil do nového školního roku.

Přivítali jsme naše nové prvňáčky a předali jim pamětní listy.

Děti si pak přebraly třídní učitelky Mgr. Jiřina Plíhalová – 1. a 2. ročník a Mgr. Romana Matějková – 3., 4. a 5. ročník. Již ve svých třídách žáky přivítaly a seznámily je tím, co mohou v letošním roce očekávat.

První den byl sice velmi krátký, ale určitě byl o to více intenzivnější.

A nyní hurá do každodenních povinností, radostí a zážitků J.

Lenka Macků

_DSC0564

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

V pátek 1. 11. 2019 jsme se v časných ranních…

Ve středu 23. 10. 2019 zveme všechny zapálené nadšence na…

Další

Další aktuality ZŠ

V pátek 1. 11. 2019 jsme se v časných ranních…

Ve středu 23. 10. 2019 zveme všechny zapálené nadšence na…

Další