Výlet do Brna


V pátek 20. dubna 2018 jsme podnikli výlet do moravské metropole. Ačkoliv naše dálnice nás nezklamala a díky havárii jsme měli zpoždění cca 1,5 hodiny, tak nádherné vskutku letní počasí nám vše vynahradilo. Na Kraví hoře jsme v nádherném planetáriu shlédli pořad Morava 360, aneb můj jedinečný kraj. Měli jsme možnost díky záběrům z dronu spatřit zákoutí Moravy tak, jak je neznáme. Pořadu v moderním digitáriu předcházel výklad o jarní hvězdné obloze, proto jsme si mohli všichni připomenout naše souhvězdí.

Po naučném pořadu pod střechou jsme se přesunuli do městské části Bystrc, kde jsme navštívili ZOO. Naštěstí roste v místní ZOO mnoho stromů, a proto jsme mohli s povděkem využít jejich stín.

V podvečerních hodinách jsme se všichni v pořádku a patřičně unaveni vrátili do Popelína plni krásných zážitků.

 

Jpeg

Jpeg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, MNOHO RADOSTI, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY…

Co nás čeká v prosinci

Další

Další aktuality ZŠ

Páté fotbalové zlato   Dne 23. ledna se konal ve…

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, MNOHO RADOSTI, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY…

Další