Turnaj ve Fotbálku v ZŠ a MŠ Velká Lhota


HP0069

Páté fotbalové zlato

 

Dne 23. ledna se konal ve Velké Lhotě již pátý ročník fotbalového turnaje málotřídních škol. Z naší školy jsme vyslali silné mužstvo – Matyáš Pacholík, Tomáš Müller, Ondra a Kuba Maršíkovi, Dušan Krb a Petr Kříž. Odjížděli s jasným cílem – obhájit zlaté medaile z předchozích ročníků.   A to nebyl snadný úkol, protože turnaje se zúčastnilo sedm družstev – družstvo ZŠ a MŠ Staré Město pod Landštejnem, dvě družstva ze ZŠ a MŠ Plavsko, dvě družstva ze ZŠ a MŠ Jarošov nad Nežárkou, družstvo domácích ze ZŠ a MŠ Velká Lhota a my z Popelína.

 A naši hoši nezklamali, zabojovali, v šesti odehraných zápasech dostali pouze jeden gól a tak zaslouženě zvítězili. Přivezli tedy opět zlaté medaile, za což jim srdečně blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Za zmínku jistě stojí, že naši chlapci doposud vyhráli všechny turnaje za dobu konání této společné akce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

3. 10. 2019 nás navštívil náš oblíbený klaun Hugo. Tentokrát…

Jako každý rok i letos probíhal výlov Zámeckého rybníka v…

Další

Další aktuality ZŠ

Zveme všechny zájemce na otevřené hodiny matematiky, které se budou…

V pondělí 2. září 2019 jsme slavnostně zahájili nový školní rok…

Další