Turnaj ve Fotbálku v ZŠ a MŠ Velká Lhota


HP0069

Páté fotbalové zlato

 

Dne 23. ledna se konal ve Velké Lhotě již pátý ročník fotbalového turnaje málotřídních škol. Z naší školy jsme vyslali silné mužstvo – Matyáš Pacholík, Tomáš Müller, Ondra a Kuba Maršíkovi, Dušan Krb a Petr Kříž. Odjížděli s jasným cílem – obhájit zlaté medaile z předchozích ročníků.   A to nebyl snadný úkol, protože turnaje se zúčastnilo sedm družstev – družstvo ZŠ a MŠ Staré Město pod Landštejnem, dvě družstva ze ZŠ a MŠ Plavsko, dvě družstva ze ZŠ a MŠ Jarošov nad Nežárkou, družstvo domácích ze ZŠ a MŠ Velká Lhota a my z Popelína.

 A naši hoši nezklamali, zabojovali, v šesti odehraných zápasech dostali pouze jeden gól a tak zaslouženě zvítězili. Přivezli tedy opět zlaté medaile, za což jim srdečně blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Za zmínku jistě stojí, že naši chlapci doposud vyhráli všechny turnaje za dobu konání této společné akce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

Divadelní představení O Perníčkovi V úterý 7. května jsme navštívili  Horácké…

Ve čtvrtek 25.dubna jsme si s dětmi vyrazili na jarní…

Další

Další aktuality ZŠ

Ve čtvrtek 23. 5. 2019 se na naší škole konala…

ANGLICKO – ČESKÉ PŘEDSTAVENÍ LAZY GOAT Ve čtvrtek 16. května …

Další