The Sunflower Games


Dne 22. 11. 2017 jsme se s týmem našich výborných angličtinářů (Anežka Kolečková, Lukášek Běhal, Adélka Krzystková, Anička Pacholíková a Karolínka Macků) zúčastnili soutěže v angličtině THE SUNFLOWER GAMES v Plavsku. Soutěžily zde týmy z MŠ a ZŠ Plavsko, MŠ a ZŠ Jarošov nad Nežárkou, MŠ a ZŠ Staré Město pod Landštejnem, MŠ a ZŠ Velká Lhota a my. Nejprve soutěžili jednotlivci podle ročníků (3., 4. a 5.) v kategoriích: poslech, konverzace a psaní a po přestávce proběhlo klání jednotlivých týmů. A máme se čím pochlubit! Všichni naši žáci byli výborní, v soutěži jednotlivců dokonce Anežka získala 1. místo mezi třeťáky! A týmová práce byla vynikající.

Moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

HP0031 HP0030

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. září 2018!

V úterý 10. dubna k nám přijela na návštěvu milá…

Další

Další aktuality ZŠ

Exkurze do Horažďovic a Strakonic   Začátek školního roku jsme…

Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. září 2018!

Další