The Sunflower Games


Dne 22. 11. 2017 jsme se s týmem našich výborných angličtinářů (Anežka Kolečková, Lukášek Běhal, Adélka Krzystková, Anička Pacholíková a Karolínka Macků) zúčastnili soutěže v angličtině THE SUNFLOWER GAMES v Plavsku. Soutěžily zde týmy z MŠ a ZŠ Plavsko, MŠ a ZŠ Jarošov nad Nežárkou, MŠ a ZŠ Staré Město pod Landštejnem, MŠ a ZŠ Velká Lhota a my. Nejprve soutěžili jednotlivci podle ročníků (3., 4. a 5.) v kategoriích: poslech, konverzace a psaní a po přestávce proběhlo klání jednotlivých týmů. A máme se čím pochlubit! Všichni naši žáci byli výborní, v soutěži jednotlivců dokonce Anežka získala 1. místo mezi třeťáky! A týmová práce byla vynikající.

Moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

HP0031 HP0030

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

Svatý Martin- voják, dobrák v jedné osobě, se jednoho dne…

Vánoční fotografování proběhne ve středu 29. 11. 2017 od 10,45…

Další

Další aktuality ZŠ

Dne 24.1.2018 jsme se vypravili na již tradiční Fotbalový turnaj…

Ledová plocha byla naše Termín 24.11. a čas 11.00 hodin …

Další