The Sunflower Games


Dne 22. 11. 2017 jsme se s týmem našich výborných angličtinářů (Anežka Kolečková, Lukášek Běhal, Adélka Krzystková, Anička Pacholíková a Karolínka Macků) zúčastnili soutěže v angličtině THE SUNFLOWER GAMES v Plavsku. Soutěžily zde týmy z MŠ a ZŠ Plavsko, MŠ a ZŠ Jarošov nad Nežárkou, MŠ a ZŠ Staré Město pod Landštejnem, MŠ a ZŠ Velká Lhota a my. Nejprve soutěžili jednotlivci podle ročníků (3., 4. a 5.) v kategoriích: poslech, konverzace a psaní a po přestávce proběhlo klání jednotlivých týmů. A máme se čím pochlubit! Všichni naši žáci byli výborní, v soutěži jednotlivců dokonce Anežka získala 1. místo mezi třeťáky! A týmová práce byla vynikající.

Moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

HP0031 HP0030

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, MNOHO RADOSTI, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY…

Co nás čeká v prosinci

Další

Další aktuality ZŠ

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, MNOHO RADOSTI, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY…

Co nás čeká v prosinci

Další