Rychlí, bystří, obratní


RYCHLÍ, BYSTŘÍ, OBRATNÍ

 

21.6.2019 jsme se jako i v minulých letech vypravili do Starého Města pod Landštejnem na soutěž Rychlí, bystří, obratní. Naši školu reprezentovala tři družstva:

Popelínští borci – Lukáš Běhal a Kuba Maršík

Holky z Popelína – Lucka Zaňáková a Ema Hesová

Tým MA – Adéla Krzystková a Matyáš Pacholík.

Kromě nás se soutěže zúčastnily i děti ze ZŠ a MŠ Plavsko, ZŠ a MŠ Jarošov nad Nežárkou, ZŠ a MŠ Velká Lhota a děti z místní školy.  V průběhu závodu soutěžící dokázali, že jsou opravdu rychlí a předvedli i svoje znalosti při plnění úkolů na stanovištích, např. poznávání rostlin, poznávání ryb, práce s buzolou, Morseova abeceda, hod na cíl a další. Všem se dařilo, výsledky byly velice vyrovnané. V cíli na všechny čekalo drobné občerstvení a všichni měli i dostatek času na společné hry. A i když jsme tentokrát medaile nepřivezli, užili jsme si opravdu pohodový den v krásném prostředí biatlonového areálu v srdci České Kanady.

Všem účastníkům děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

3. 10. 2019 nás navštívil náš oblíbený klaun Hugo. Tentokrát…

Jako každý rok i letos probíhal výlov Zámeckého rybníka v…

Další

Další aktuality ZŠ

Zveme všechny zájemce na otevřené hodiny matematiky, které se budou…

V pondělí 2. září 2019 jsme slavnostně zahájili nový školní rok…

Další