Rychlí, bystří, obratní


Dne  25.5. se naše škola zúčastnila soutěže Rychlí, bystří, obratní ve Starém Městě pod Landštejnem, který se konal v areálu biatlonu. Z naší školy byly vybrány tři dvojice žáků. Bohužel počasí nám moc nepřálo.   A tak se za mírného deště děti vydaly na trať, ale i tak to zvládly na výbornou. Vše bylo výborně připravené. Děti čekalo celkem  7 stanovišť,  na kterých prověřily své znalosti z morseovky, prošly překážkovou dráhu poslepu, vyzkoušely si práci s buzolou a navlékání korálků jednou rukou, poznávaly rostliny… Po běhu dětem značně vyhládlo a tak na ně čekala zasloužená svačina. A už se čekalo jen na vyhlášení výsledků. Za naši školu obsadili 15. místo Tomáš Müller a Ondra Maršík,        12. místo Jakub Maršík a Lukáš Běhal. Na krásném 2. místě se umístila děvčata Anička Pacholíková a Kája Salavová. Blahopřejeme.

Markéta Tesařová

Diplom - Rychlí, bystří, obratní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, MNOHO RADOSTI, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY…

Co nás čeká v prosinci

Další

Další aktuality ZŠ

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, MNOHO RADOSTI, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY…

Co nás čeká v prosinci

Další