Projektový den Hurá draci


V pondělí ráno přišly do školy nejen děti, ale i krásní, strašidelní a barevní draci. Dnešní projektový den by se totiž bez nich neobešel. Šest týmů mělo za úkol dokončit, napsat a ilustrovat příběh Dráček a pyšný drak. Děti daly hlavy dohromady a světlo světa spatřily nové dobrodružné příběhy se šťastným koncem. Půl práce bylo hotovo a před sebou ještě jeden těžký úkol a tím byla  dramatizace vytvořeného příběhu. Počáteční nerozhodnost vystřídaly nápady a nadšení, jak se zhostit divadelního představení, což následně s úspěchem předvedly před diváky.

V plánu jsme měli ještě vyběhnout ven a s draky se prolétnout, u ohýnku si opéct buřtíky, ale déšť byl jiného názoru. Nevadí, třeba si ještě venkovní radovánky vynahradíme jindy.

J. Plíhalová

PA230029

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

Svatý Martin- voják, dobrák v jedné osobě, se jednoho dne…

Vánoční fotografování proběhne ve středu 29. 11. 2017 od 10,45…

Další

Další aktuality ZŠ

Dne 24.1.2018 jsme se vypravili na již tradiční Fotbalový turnaj…

Ledová plocha byla naše Termín 24.11. a čas 11.00 hodin …

Další