Příprava ZŠ a MŠ Popelín na školní rok 2015/2016


__dsc2174

Ráda bych poděkovala panu starostovi Ing. Tomáši Zaňákovi za velmi ochotný a vstřícný přístup k naší malebné školičce. Díky jeho krokům byla ve škole během prázdnin provedena spousta významných oprav včetně 2. části výměny oken a dveří. Za nemalé investice také děkuji našim zastupitelům, kteří jsou škole nakloněni a považují ji za jednu z priorit obce.

Mé poděkování dále patří všem obecním i školním zaměstnancům, kteří velmi aktivně pracovali na všech přípravách, opravách i úklidu školy. Odvedli nemalý kus práce a nyní se můžeme společně těšit na nový školní rok v krásném útulném prostředí zámečku.

Ráda bych také poděkovala Zemědělskému družstvu v Popelíně, které nám velmi ochotně zajišťuje dopravu dětí z okolních obcí. Také díky nim se můžeme pochlubit, že máme školu plně obsazenou.

Od 1. září ve školce přivítáme 28 dětí a ve škole 33 dětí s pravidelnou docházkou a 5 dětí, které k nám budou dojíždět pouze občas, jelikož se budou vzdělávat doma. Nově otevřeme pro školní děti ranní družinu.

Všem přeji mnoho úspěchů, pěkných dnů a radosti v novém školním roce.

Mgr. Lenka Macků – ředitelka školy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

V souvislosti s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví (viz. níže) upozorňujeme…

Co nás čeká v září

Další

Další aktuality ZŠ

Publicita Popelín

V souvislosti s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví (viz. níže) upozorňujeme…

Další