POPELÍNSKÁ NOTIČKA 2019


Ve čtvrtek 23. 5. 2019 se na naší škole konala již tradiční především pěvecká soutěž Popelínská Notička. Přijely za námi děti ze spřátelených málotřídních škol z Velké Lhoty, Starého Města pod Landštejnem, Jarošova nad Nežárkou a Plavska. Ve třech kategoriích soutěžilo celkem 35 dětí. Slyšeli jsme nejen lidové písně, ale i současné hity populární scény. Na soutěži zazněly tóny kláves, akordeonu, zobcové flétny, příčné flétny a houslí. Nechyběl ani doprovod kytary a piana. Všechny děti společně nacvičily dvě nové písně. Atmosféra byla velmi přátelská a především zábavná. Zažili jsme moc příjemné dopoledne.

Naši žáci získali velmi pěkná ocenění: chlapecké trio ve složení Tomáš Müller, Jakub Maršík a Lukáš Běhal za doprovodu Lucie Zaňákové (housle) a Adély Krzystkové (příčná flétna) vybojovalo krásné 1. místo ve III. kategorii. Oliver Štefl si odnesl cenu poroty za podání písně Cesta v I. kategorii. Karolína Hesová a Aleš Samek se umístili na bronzové příčce v I. kategorii. A stejné umístění zaujaly Ema Hesová a Barbora Hronová ve II. kategorii.

Všem našim žákům velice gratuluji za pěkná umístění a hezkou reprezentaci školy.

L. Macků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

Divadelní představení O Perníčkovi V úterý 7. května jsme navštívili  Horácké…

Ve čtvrtek 25.dubna jsme si s dětmi vyrazili na jarní…

Další

Další aktuality ZŠ

Ve čtvrtek 23. 5. 2019 se na naší škole konala…

ANGLICKO – ČESKÉ PŘEDSTAVENÍ LAZY GOAT Ve čtvrtek 16. května …

Další