Popelínská notička


Ve středu 25. května 2016 jsme v naší školičce přivítali kamarády a kamarádky z malotřídních škol na 2. ročníku pěvecké soutěže Popelínská notička. Přijeli k nám nejlepší zpěváci a zpěvačky z Plavska, Jarošova nad Nežárkou a Starého Města pod Landštejnem. Všichni soutěžící měli velmi náročný úkol – zazpívat před publikem a porotou jednu lidovou písničku, ale úplně bez doprovodu. A výsledek byl vynikající. Všem dětem se zpěv velmi vydařil. Bylo rozdáno 8 diplomů ve dvou kategoriích a mnoho pochvalných listů. Z naší školy vybojovali krásné 1. místo Rozálie Máchová a 2. místo Matyáš Beneda. Gratulujeme! Na závěr společného setkání jsme si společně zazpívali i zahráli na rozličné hudební i nehudební nástroje. Velmi se těšíme na další ročník a připomínáme, že bude zařazena i nová kategorie „školní kapela“. Tak již trénujte :-).

L. Macků

_DSC1761 _DSC1758

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

Začal nám nový školní rok - nový začátek. Velký den…

Milé děti, milí rodiče, školní rok se nachýlil ke konci…

Další

Další aktuality ZŠ

Začal nám nový školní rok - nový začátek. Velký den…

Co nás čeká v září

Další