Ochutnávka ovoce


Ochutnávka ovoce

V pátek 26. 4. proběhla ve školní družině ochutnávka ovoce. V rámci doprovodného programu k projektu Ovoce a zelenina do škol jsme dostali tři ochutnávkové balíčky. Děti tak měly možnost ochutnat ananasy, žluté melouny, manga, pomeranče, kiwi, grepy, granátová jablka, limetky a červená a zelená jablka.                                                                                                                                                                                                         Děti z první a druhé třídy si nejprve vyzkoušely ochutnávku naslepo, ukázalo se, že poznat některé druhy ovoce nebylo snadné.

Ale to nejlepší mělo teprve přijít. Paní vychovatelka dětem zapůjčila sadu na čokoládové fondue – a to byla dobrota! Kousky ovoce máčené v hořké čokoládě chutnaly opravdu všem! A na závěr ještě dětem paní kuchařka vyrobila výborný banánový koktejl.

D. Králová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

V příloze naleznete pozvánku na seminář pro rodiče předškoláků seminář…

Přejeme všem krásné Vánoce, hodně lásky, pohody, zdraví a štěstí…

Další

Další aktuality ZŠ

Ve středu 29. 1. 2020 se konal již tradiční turnaj…

V pondělí 27. 1. 2020 jsme letos poprvé jeli na…

Další