Ochutnávka ovoce


Ochutnávka ovoce

V pátek 26. 4. proběhla ve školní družině ochutnávka ovoce. V rámci doprovodného programu k projektu Ovoce a zelenina do škol jsme dostali tři ochutnávkové balíčky. Děti tak měly možnost ochutnat ananasy, žluté melouny, manga, pomeranče, kiwi, grepy, granátová jablka, limetky a červená a zelená jablka.                                                                                                                                                                                                         Děti z první a druhé třídy si nejprve vyzkoušely ochutnávku naslepo, ukázalo se, že poznat některé druhy ovoce nebylo snadné.

Ale to nejlepší mělo teprve přijít. Paní vychovatelka dětem zapůjčila sadu na čokoládové fondue – a to byla dobrota! Kousky ovoce máčené v hořké čokoládě chutnaly opravdu všem! A na závěr ještě dětem paní kuchařka vyrobila výborný banánový koktejl.

D. Králová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

PŘEJEME VŠEM TY NEJBÁJEČNĚJŠÍ PRÁZDNINY A TĚŠÍME SE NA SHLEDÁNÍ…

Začátek června, jako každoročně, pro naše předškolní děti znamená účast…

Další

Další aktuality ZŠ

V pondělí 2. září 2019 jsme slavnostně zahájili nový školní rok…

PŘEJEME VŠEM TY NEJBÁJEČNĚJŠÍ PRÁZDNINY A TĚŠÍME SE NA SHLEDÁNÍ…

Další