Návštěva přírodní zahrady v Kunžaku


Dne 7. 5. 2018 jsme se všichni společně vydali autobusem do Kunžaku.  Byli jsme pozváni  na

Den otevřených vrat do ukázkové přírodní zahrady ZŠ SNW Kunžak

Žáci místní školy se svými učiteli si pro nás připravili velice zajímavou a zábavnou soutěž. Na deseti stanovištích jsme plnili různé přírodní úkoly, jako např. poznávání rostlin, skládání puzzle, informace ze života včel. Pracovali jsme v týmech, vždy jeden páťák a s ním dva až tři žáci nižších ročníků.  Všechny úkoly se nám podařilo vyřešit, za splnění jsme dostali sladkou odměnu. Jako dárek jsme si od kunžateckých dětí přivezli nádherný hmyzí domeček, který jsme si postavili na školní zahradu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, MNOHO RADOSTI, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY…

Co nás čeká v prosinci

Další

Další aktuality ZŠ

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, MNOHO RADOSTI, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY…

Co nás čeká v prosinci

Další