Jarošovské vajíčko – recitační soutěž


Rok se s rokem sešel a vyrazili jsme na recitační soutěž Jarošovské vajíčko. Stejně jako loňský rok se sešly malotřídní školy z Popelína, Plavska, Starého Města pod Landštejnem a Velké Lhoty ve škole v Jarošově nad Nežárkou. Zástupci, kteří byli vybráni ve školních kolech, velmi úspěšně reprezentovali své školy. Síly i výkony byly velmi vyrovnané a každá škola získala medaile. Naše škola vybojovala díky Lukáši Běhalovi 2. místo. Moc mu děkujeme a blahopřejeme. Díky patří i dalším recitátorům. Mgr. Romana Matějková

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

Začal nám nový školní rok - nový začátek. Velký den…

Milé děti, milí rodiče, školní rok se nachýlil ke konci…

Další

Další aktuality ZŠ

Začal nám nový školní rok - nový začátek. Velký den…

Co nás čeká v září

Další