Jarošovské vajíčko


V pondělí 26. března 2018 se naši nejlepší recitátoři zúčastnili soutěže Jarošovské vajíčko, které již tradičně pořádali milé kolegyně ze ZŠ a MŠ Jarošov nad Nežárkou. Letošního dramatického klání se účastnilo cca 30 soutěžících ve 3 věkových kategoriích ze ZŠ a MŠ Plavsko, ZŠ a MŠ Velká Lhota, ZŠ a MŠ Staré Město pod Landštejnem, ZŠ a MŠ Jarošov nad Nežárkou. Naši školu reprezentovali: Karolínka Hesová, Anežka Kolečková, Lukášek Běhal, Adélka Krzystková a Karolínka Macků.

Všechna vystoupení byla velmi zdařilá  a naše děti se i velice statečně popraly s trémou.

Máme velikou radost, že nám přivezly i dvě krásná ocenění. Lukášek Běhal získal ocenění za interpretaci vtipného textu a Karolínka Macků vybojovala ve veliké konkurenci krásné druhé místo ve III. kategorii.

Velice jim gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů na recitačním poli :-).

HP0003 HP0002

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, MNOHO RADOSTI, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY…

Co nás čeká v prosinci

Další

Další aktuality ZŠ

Páté fotbalové zlato   Dne 23. ledna se konal ve…

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, MNOHO RADOSTI, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY…

Další