Fotbalový turnaj ve Velké Lhotě


Tak zase po roce jsme se sešli v krásné tělocvičně základní školy ve Velké Lhotě, kam jsme byli pozváni  na již druhý ročník fotbalového turnaje, který škola pořádala pro děti ze spřátelených malotřídních škol. Naši fotbalisté se utkali s hráči nejen z  Velké Lhoty, ale také  ze základní školy z Plavska, Jarošova nad Nežárkou a  Starého Města pod Landštejnem.  Pro děti byl připraven výýýborný perník, kterému neodolali ani dospělí návštěvníci turnaje.  Celý turnaj proběhl v příjemném  přátelském duchu. Děkujeme dětem za tak úspěšnou reprezentaci naší školy – kluci si totiž přivezli krásné zlaté medaile.

Poděkování také patří ZD Popelín za velmi ochotný přístup k dopravě dětí.

HP0011

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

Začal nám nový školní rok - nový začátek. Velký den…

Milé děti, milí rodiče, školní rok se nachýlil ke konci…

Další

Další aktuality ZŠ

Začal nám nový školní rok - nový začátek. Velký den…

Co nás čeká v září

Další