Fotbalový turnaj málotřídních škol


Dne 24.1.2018 jsme se vypravili na již tradiční Fotbalový turnaj málotřídních škol do Velké Lhoty. Turnaje se zúčastnili žáci z domovské školy, dále tým ze ZŠ a MŠ Staré Město pod Landštejnem, po dvou týmech ze ZŠ a MŠ Plavsko a ZŠ a MŠ Jarošov nad Nežárkou a my. Naši školu reprezentovali talentovaní fotbalisté: Roman Stejskal, Pepa Růžička, Tomáš Valášek, Mates Pacholík, Kuba a Ondra Maršíkovi. Každé družstvo sehrálo šest zápasů a až na jeden naši hoši vždy vyhráli. Výkony ostatních byly velmi vyrovnané a tak o celkovém vítězi rozhodl až poslední zápas. Byl velice dramatický do poslední minuty a vyhráli naši kluci. Takže celkové vítězství a zlaté medaile jsme si hrdě  a zaslouženě odvezli do Popelína.  Gratulujeme a za vynikající výkony a skvělou reprezentaci školy moc děkujeme!

Dana Králová

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, MNOHO RADOSTI, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY…

Co nás čeká v prosinci

Další

Další aktuality ZŠ

Páté fotbalové zlato   Dne 23. ledna se konal ve…

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, MNOHO RADOSTI, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY…

Další