Fotbalový turnaj málotřídních škol


Dne 24.1.2018 jsme se vypravili na již tradiční Fotbalový turnaj málotřídních škol do Velké Lhoty. Turnaje se zúčastnili žáci z domovské školy, dále tým ze ZŠ a MŠ Staré Město pod Landštejnem, po dvou týmech ze ZŠ a MŠ Plavsko a ZŠ a MŠ Jarošov nad Nežárkou a my. Naši školu reprezentovali talentovaní fotbalisté: Roman Stejskal, Pepa Růžička, Tomáš Valášek, Mates Pacholík, Kuba a Ondra Maršíkovi. Každé družstvo sehrálo šest zápasů a až na jeden naši hoši vždy vyhráli. Výkony ostatních byly velmi vyrovnané a tak o celkovém vítězi rozhodl až poslední zápas. Byl velice dramatický do poslední minuty a vyhráli naši kluci. Takže celkové vítězství a zlaté medaile jsme si hrdě  a zaslouženě odvezli do Popelína.  Gratulujeme a za vynikající výkony a skvělou reprezentaci školy moc děkujeme!

Dana Králová

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

Svatý Martin- voják, dobrák v jedné osobě, se jednoho dne…

Vánoční fotografování proběhne ve středu 29. 11. 2017 od 10,45…

Další

Další aktuality ZŠ

Dne 24.1.2018 jsme se vypravili na již tradiční Fotbalový turnaj…

Ledová plocha byla naše Termín 24.11. a čas 11.00 hodin …

Další