Co nás čeká v listopadu


Listopad

Měsíc říjen jsme zakončili HALLOWEENSKOU DISKOTÉKOU, užili jsme si spoustu her ( např. židličkovanou J)..Nejznámější hru, kterou děti znají a velmi je baví je „Hledání o poklad“ – děti musely splnit otázky k určitému tématu, hádanky k měsíci září, složit z papíru Origami a poskládat formou puzzle známou osobnost ( T.G.Masaryka).

S listopadem přichází nejkrásnější podzimní měsíc, sluníčko ještě občas zahřeje a to využijeme procházkou přírodou.. .Příroda nám pomůže  k učení a tvorbě, neboť se všichni zapojíme do tvoření výrobků na vánoční dílničky.

Celodružinové akce :

13.11. Poznej věci po hmatu – zkus si chvilku bez zraku

– děti si vyzkouší aktivity, které zbystří jejich ostatní smysly.

17.11. st.svátek – Projekt , den boje za svobodu a demokracii

Pranostiky sv.Martin. Naučíme se nové Origami a při nepřízni počasí se ponoříme do malování našich XXL Omalovánek (celoroční soutěž).

Nezapomeneme na sv.2.11. – Dušičky a vyrobíme malý výrobek, který rozjasní nejenom tento měsíc.

Jinak zahrnuji do družiny tělocvičnu, kdo z dětí má chuť si zaházet na koš a jiné aktivity (protažení) a to 2x týdně dopoledne o velké přestávce a to od 9.40hod. do 10.00hod. a 2x týdně odpoledne od 14.30 hod. do 15.00 hod… Největší odměna pro „Naší krásnou školu“ je  úsměv dětí ….  Krásný barevný podzim  přeje  V.:-)

Pavlína Podhrázská

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

V souvislosti s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví (viz. níže) upozorňujeme…

Co nás čeká v září

Další

Další aktuality ZŠ

V souvislosti s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví (viz. níže) upozorňujeme…

Začátek nového školního roku jsme si zpestřili exkurzí do společnosti…

Další