Beseda pro rodiče a pedagogy


Beseda pro rodiče a pedagogy uskutečněná za finanční podpory nadace O2 Chytrá škola

Dne 5.5. 2021 se uskutečnila velice zajímavá přednáška na téma Děti a technologie. Přednáška volně navazovala na besedu s dětmi, která se realizovala o několik dní dříve v rámci vyučování. Přednáška byla určena pro rodiče a pedagogy a hlavním tématem besedy, kterou provázel Jan Kršňák ze společnosti Digi děti, bylo – Děti a technologie. Otevřeny a diskutovány byly otázky týkající se bezpečnosti dětí v online světě, možné nástrahy a také možnosti nás dospělých, jak dětem pomoci se chovat správně ve všudypřítomném digitálním světě a jak vhodně nastavit hranice a pravidla, aby online svět byl pro děti bezpečný.

Mgr. Jiřina Plíhalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality MŠ

Začal nám nový školní rok - nový začátek. Velký den…

Milé děti, milí rodiče, školní rok se nachýlil ke konci…

Další

Další aktuality ZŠ

Začal nám nový školní rok - nový začátek. Velký den…

Co nás čeká v září

Další